| kar1GaNNN a întrebat:

dau funda!
Pareri despre Samsung Galaxy Trend Plus, e de ceva acest telefon, isi merita banii sau e praf? thinking

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Personal nu am, o cunostinta are si e foarte multumit de el.

| kar1GaNNN explică (pentru nashu40):

As vrea sa imi iau si eu si sper sa fie cat de cat big grin

3 răspunsuri:
| Luizaza a răspuns:

E un telefon bun, arata bine dar dupa ce implineste 1 luna 2, 3 sau telefonul nu o sa mai raspuna cum trebuie la atingere v-a trebui sa apesi de 2 3 ori ca sa raspunda! Sper sa faci o alegere buna big grin Fundita?winking

| kar1GaNNN explică (pentru Luizaza):

Daca dupa 1 luna nu mai merge bine inseamna ca e praf laughing, depinde s ice bag ipe el jocuri, aplicatii, supraincarcarea memoriei etc.