| CuteMnP a întrebat:

As dori sa imi iau un telefon si m-am gandit la un Samsung Galaxy Trend. Stiti cumva daca merita banii? Adica daca merg jocuri / aplicatii pe el fara lag?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Galaxy Trend isi merita banii parerea mea, este ca Galaxy Duos S7562 doar ca are un singur sim.Are procesorul de 1ghz ceea ce inseamna ca duce lejer majoritatea jocurilor din Play ( chiar si fifa 14 daca esti fan ).

1 răspuns:
| Marianul a răspuns:

Mai bine mai pui 200 de lei si-ti iei Samsung Galaxy S2 Plus, telefon adevarat. http://www.quickmobile.ro/......9105p.html