| AliMaya2000 a întrebat:

De cateva luni mi-am luat o baterie noua pt telefonul S3mini. Doar ca atunci cand se incarca, apare la cateva minute mesajul "Baterie deconectata" si in jur de un minut nu se mai incarca. Ce ii pot face?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca alt incarcator. Poate ca este defect.

| OnuOnulică a răspuns:

Iar după ce face acea pauză bateria continuă să se încarce? Sansele ca bateria să fie defectă sunt destul de mari.

| AliMaya2000 explică:

Da... dupa acea pauza se incarca din nou. Bateria tine destule de mult si alte probleme nu am