| Anca_Beu_1994 a întrebat:

Am un HTC one mini 2 si de vreo cateva luni daca tin orice aplicatie mai mult de 5 minute deschisa si mai ales internetul, indiferent de procentul bateriei, imi apare rapid mesajul " Sistemul Android s-a oprit ", imi taie bateria cu un x rosu si mi se inchide telefonul. Apoi daca il bag la incarcat, se incarca de la 0%. Am crezut ca sunt virusi, l-am formatat, dar tot asa face. Am cumparat o baterie noua, dar inainte sa o schimb as vrea sa stiu daca are rost... Imi puteti spune, va rog, daca stiti care este problema?

1 răspuns:
| florinmuresan91 a răspuns:

Incearca sa ii scrii un soft nou dar trebuie sa fie o versiune de soft oficiala