| ally21allycb a întrebat:

Buna TPU de ce nu pot sa ma loghez pe contul google de pe un telefon Motorola mb511

Răspuns Câştigător
| sergiu1s a răspuns:

Se poate sa te loghezi pe google de pe orice tel dar de pe unele nu poti vedea video sau muzica in situatia ta daca iti merge pe alte site-uri e o problema de la setri daca nu iti merge nici pe alt sait trebuie sa iti activezi setarile de la oprator funda

4 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Probabil te-ai logat cu pc si l-ai inchi direct nu te-ai delogat deci esti logat cumva

| Amy240 a răspuns:

Nu te poti loga de pe niciun telefon nu stiu de ce dar pe mobil nu poti sa vezi decat intrebarile happy

| ally21allycb explică:

Ma refeream la contul de pe google play scuze cred ca nu am fost clar