| Sara53 a întrebat:

De ce nu pot viziona un film online de pe telefon? Am Sony xperia m2! Am văzut la alte persoane ca pot sa vizualizeze filme online de pe telefon și au telefoane cu android-ul mai mic ca al meu. Trebuie sa instalez vreun program? Fundă :*

1 răspuns:
| Carmen100 a răspuns:

Incearca sa nu te uiti de pe chrome, ci de pe aplicatia de internet pe care o ai preinstalata. si cauta un player care functioneaza pentru ca majoritatea iti dau eroare.