| alwiew a întrebat:

De curand am cumparat un telefon dual sim cu android 2.3.7 marca Lazer x30. Problema este,ca nu are in meniu Google Play nici android market. Am incercat sa downloadez google play apk,l am instalat dar pe cand sa ma loghez nu ma lasa, pur si simplu reapare meniul telefonului cand apas pe
(da). Vre o idee despre ce as putea face sa pot folosi google play?

3 răspunsuri:
| Overom a răspuns:

Cel mai bine este sa vizitezi un loc special pentru telefoane ei iti pot spune ce si cum. apropo dual sim-urile se strica repede.

| alwiew explică (pentru Overom):

Cred,ca asa voi face pana la urma... dar poate totusi vine cineva cu vre o idee?

| alwiew explică (pentru Overom):

Poate vine cineva totusi cu o idee?