| AndreiiiiP a întrebat:

Bună TPU, dețin un Galaxy Mini 2 și am avut 4.2.2 CyanogenMod 10.1 dar avea bug-uri și i-am făcut update. după update tot la 4.2.2 a început să îmi apară un bâzâit enervant în căști ori de câte ori dau click pe o icoană sau apăs pe vreo tastă care ține 2 3 secunde și se oprește sau la muzică ține în continuu iar dacă opresc muzica se oprește. I-am băgat din nou stock rom 2.3.6 crezând că scap de problemă dar aceasta persistă. Dacă știe cineva cum pot scăpa de acest bâzâit enervant vă rog să îmi spuneți.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Service atunci.

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Doar la casti se aude acel barait? poate ai dat basul prea tare iar casca nu a suportat. Incearca alte casti

| AndreiiiiP explică (pentru DenisIonut01):

Am încercat și nu îi de la bass că știu sigur. am dat bassu la minim și nu se aude doar la muzică se aude și cănd deblochez ecranu la sunetu de deblocare sau cand dau click-uri.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru AndreiiiiP):

Poate s-au stricat castile

| AndreiiiiP explică (pentru DenisIonut01):

Nu îs stricate, de 2 zile sau 3 le am le-am testat și pe un iPhone 4 și un S3 și merg perfect. din telefon este problema

| DenisIonut01 a răspuns (pentru AndreiiiiP):

Service atunci.

| thebiggesttroll a răspuns:

Probabil este o defectiune hardware.Ai pus stock rom oficial?

| AndreiiiiP explică:

Da, i-am pus officialu și tot așa merge. se aude un bâzâit enervant.