| anonimevere2013 a întrebat:

Buna TPU de unde pot cumpara un tel cu sistem de operare simbian doar cu simbian la max 450 lei daca stiti sau aveti de vanzare lasati-mi un mesaj pe TPU sau la idul meu anonim_4evere va rog e urg.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Samsungul tau are "Sistem operare Android OS, v2.3 (Gingerbread)".

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De pe okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi la www.vandtelefon.com,sau www.okazii.ro,sau www.mercador.ro,sau www.tocmai.ro.
Telefoane cu simbian pana in 450 lei sunt destule, poti sa-ti iei n85 sau e55, nu stiu depinde ce tip de telefon vrei dar cauta pe siteurile astea.

| Athée a răspuns:

Incearca pe okazii.ro, mercador.ro, tocmai.ro.

| Georgemtb a răspuns:

Uite un Samsung foarte bun care este ieftin 458 lei http://www.tellgsm.ro/......_black/928

Sau daca chiar vrei un simbian, care nu ti-l recomand uite: http://telefonultau.eu/......range.html

Dar Samsung e mai bun!

| anonimg a răspuns (pentru Georgemtb):

Samsungul tau are "Sistem operare Android OS, v2.3 (Gingerbread)".