| anonim_4396 a întrebat:

Deci am un iPhone 5s si pana acum 2 zile mergea foarte bine, mi se incarca tot foarte repede.Acum imi merge foarte incet mi se incarca totul foarte incet cu 4G activat.Nici nu pot vedea un videoclip.Cand dau pe butonul de start la video mi se schimba imd la butonul de pauza, iar inainte o pagina mi se incarca in 2 sec si imd puteam viziona cv.Memorie mai am 13GB din 32GB.Acum stau o ora sa mi se descarce aplicatia yahoo mail din App Store. Vreau sa stiu de ce imi merge asa prost si ce sa fac sa mearga ca inainte.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Telefonul tau are multi virusi. Cel mai bine e sa ii instalezi din nou un soft, dar ai grija sa nu il blochezi icloud.

| anonim_4396 explică (pentru CaLyStuu):

Imi poti da te rog un tutorial in care este explicat detaliat reinstalarea softului

| Revolutie a răspuns:

Du-te la un Gms si iti da resoft... ai virusi... nu o sa te coste mult, cel mult 5O de lei, se merita.