| R11z a întrebat:

Dintre Samsung GALAXY Ace plus si GALAXY S2 ce alegeti? Pentru jocuri ma refer. Pe ce telefon merg mai bine? Eu credeam ca pe S2 dar unii spun ca este praf. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Ar fi o tampenie sa spui ca un Ace Plus este mai bun la... orice decat S2. S2-ul este de 2 ori mai scump si a fost Flagship-ul SAMSUNGului pentru 6 luni. Crezi ca puneau ei in asemenea telefon un GPU mai prost decat pe un Ace? Nu, nu... Dimpotriva! Ace PLUS are Adreno200 care nu face cine stie ce. Gandeste-te ca Adreno200 au toate telefoanele low-end! Crezi ca e bun in jocuri? S2-ul are Mali 400MP, care este foarte bun! Deci clar S2!
Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| notimportant2know a răspuns:

Mergi la sigur cu Galaxy S2. L-am avut si este un telefon excelent, chiar si pentru jocuri happy