| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Doresc sa-mi achizitionez un telefon si sunt indecis intre Allview P7 Seon vs Lenovo s856.La telefon vreau sa aiba camera buna, bateria cat de cat decenta si sa nu provoace lag in aplicatii.Dau Funda happy Multumesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P7 Seon deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=6858&idPhone1=6788

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu ti-as recomanda acest Meizu M2, l-am luat de la eMAG de doua zile si se misca genial si are o configuratie super tare.

http://www.emag.ro/......DGGJ7YBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa nu aiba lagg in aplicatii cauta ceva cu 2gb ram. si cu o baterie de peste 2000 pentru autonomie.

| Δna a răspuns:

Eu aş alege Lenovo. Am auzit că este destul de bunişor şi ţine cât de cât + e şi finuţ ca telefon.