| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Ce sa aleg dintre : Allview P7 Seon vs Iphone 4s vs Lenovo s856? Mie imi place iphone dar nu sunt sigur, Lenovo e chinezarie stiu si Allview la fel si vreau o parere de la voi care e mai de calitate in totul.Va Multumesc

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P7 Seon deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=6858&idPhone1=6788

http://www.smartprix.com/......tsclzn.php

Toate cele bune!

| Zedge a răspuns:

Iphone-ul e cel mai de calitate si mai bine optimizat de aici insa e invechit si are ecran mic. Daca nu te deranjeaza acest lucru atunci poti lua Iphone-ul insa daca vrei un telefon mai aratos si destul de performant alege Lenovo.

| iavan a răspuns (pentru Zedge):

Si Apple e chinezarie pentru ca Huawei e fabrcat de chinezi si ei detin foxcon unde se produce Apple si Apple e fabricat de chinezi. dupa mine as alege lenuvo s856

| Vlad_Vladutz_1994 explică:

Nu iau in consideratie marimea telefonului doar pe cel mai bun il vreau