| yasmiyasminutza a întrebat:

hehe, hehe, am un iphone 5 si cum pot la versiune sa schimb din 6.1.3 iOS la 6.1.2? Va rog frumos am nevoie,cum pot sa schimb, exista metode dar cum pot? Dau fundita, se poate si videoclipuri! Va multumesc! happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mod normal având SHSH salvate, ai putea... însă momentan pentru cipul A5+ (iPhone 5) nu se poate! (oricum downgrade de baseband nu se făcea în nici un caz, deci nu înțeleg, de ce vrei downgrade?)

| yasmiyasminutza explică (pentru anonim_4396):

Nu ma pricep la asta dar na daca este un videoclip sau ceva ca sa pot sa am din nou iOS 6.1.2,orice si usor pentru a putea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

Precum am scris clar, momentan pentru cipul A5+ (iPhone 5) nu se poate!

| zuzualina a răspuns:

Heheeee... ai trecut la o versiune superioară, nu te mai poţi întoarce la cea veche.

| yasmiyasminutza explică:

Si ce pot face, orice? sad