| trepadusha a întrebat:

i-am cumparat un Nokia lumia 520, iar la tonul de apel nu pot sa pun decat melodiile telefonului din fabrica. aveti indee cum pot sa pun ca ton de apel o mel care imi place mie? specific ca, am bagat melodii in telefon dupa pc, am transferat prim bluetooth, dar nu imi apar acolo la tonuri.am inteles ca aleste nwvoie de o aplicatie, aveti idee despre ce aplicatie este vorba? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VladMOfficial a răspuns:

Ringtone Maker, astept funda big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta-le la fisiere.La sunete sau muzica.

| thalyslly a răspuns:

Da,cablu de date- comp si iti apare un folder special ring tones