| RauL8229 a întrebat:

Imi puteti spune, daca a aparut Jailbrake pentru iOS 6.0.1 pentru iPhone 4S? Sau daca nu a aparut. Cand apare? DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| vatco a răspuns:

Din pacate inca nu a aparut.nici macar cea thetered.se zvoneste ca este realizat insa pana nu apare IOS 6.1 nu o sa il puna la dispozitia utilizatorilor, asta inseamna ca abia prin luna mai-iunie o sa poti face jailbreak-ul. poti intra pe redn0w.us pentru mai multe update-uri la zi.de asemenea poti urmari blogul celor de la devteam.ai iphone cu IOS 6.0.1? daca da si ai bloobs-urile de la 5.1.1 poti sa ii faci downgrade pentru a-l folosi. poti de asemnea sa faci unlock direct de la Apple.te costa in jur de 100 de lei.