| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi spuneti cum pot sa descarc jocuri care costa bani, gratis pe iphone?

7 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Apple deal with it
Nu se poate nu-i ca pe android sa scoti aplicati gen mobogenie
Descurcate platind pe jocuri.

| anonim_4396 explică (pentru notefree):

OK da-mi cardul tau laughing

| notefree a răspuns:

Eu nu folosesc produse Apple ca sa folosesc cardul de credit.

| Vasy1998 a răspuns:

Nu cred ca se poate.

| Ciprian320 a răspuns:

Cauti pe Google 1MobilMarket pentru iphone si il descarci si jocurile care le descarci tu cu banii pe appstore de pe 1MobilMarket le iei Gratis
Sper ca team fost de Folos

| Andree12553215 a răspuns:

Cauta pe google app aptoide si de acolo jocurile cu bani sunt gratis

| miutitazaaaa a răspuns:

N-ai cum