| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat niste casti skull kandy si am observat ca intr-una din casti se aude putin mai tare decat in cealalta si diferit, dar cand le pun amandoua suna frumos, ar trebui sa sun sa mi le schimbe?

Răspuns Câştigător
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Am avut 3 perechi de Skull Candy si dupa maxim 3 luni, in partea stângă se auzeau mult mai încet. Da, neapărat trebuie sa le trimiți la service deoarece, în general, tot ce e de la firma asta se strica, probabil nu sunt gândite suficient de bine si cablul prea subțire cedează la un moment dat. Daca ai sa stai cu ele asa, ai sa observi ca peste 2 săptămâni sunetul dintr-o cască este jumătate față de cealaltă casca.

1 răspuns:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Depinde si de melodie sau ce asculti la ele.Sunetul dintr-un clip, spre exemplu, se poate transmite dintr-o anumita directie si acest lucru face ca in castile tale sa se auda mai tare sau mai incet, in functie de directia sunetului. Daca intalnesi aceasta problema la orice asculti, ai putea sa suni sa ti le schimbe.