| ionelupsky a întrebat:

TPU! Mi-am cumparat de o luna un Samsung Galaxy mini 2. Mergea struna, am si router wireless. Mi-am descarcat tot felul de aplicatii si cred ca l-am cam virusat. Nu se mai deschide magazinul Play, Facebookul destul de greu, inainte puteam vedea filme online fara probleme, dar acum se sacadeaza. As vrea sa-i dau factory reset. Am citit ca trebuie sa tin apasat cand e inchis volume up+power+home, dar doar imi porneste din nou telefonul, nu se inampla nimic. Mi-ati putea spune ce sa fac?

2 răspunsuri:
| rares85 a răspuns:

Intri la setari-confidentialitate-reset. conf. din fabrica.Instaleaza un anti-virus.Verifica memoria telefonului, se poate sa fi instalat prea multe aplicatii direct pe telefon(mutale pe card) si di aceasta cauza telefonul se misca greu.

| ionelupsky explică (pentru rares85):

Memoria este distribuita bine iar antivirus am