| Star4You a întrebat:

Buna TPU Mi-am luat de curand un telefon Huawei Vision si sunt foarte multumit de el, dar vreau sa stiu daca este replica dupa ceva? P.S: Pe majoritatea site-urilor au spus ca e original.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge la un reprezentant să vezi dacă este original.
Și luat de pe net, vei primi o garanție.
Pa, pa.

| CM7YRE a răspuns:

Depinde de unde l-ai luat.E clar ca daca e luat de la un vanzator anonim poate fi o replica si daca e din magazine recomandata eMAG sau companii de telefoane Orange/Vodafone.e pe bune.

| Star4You explică (pentru CM7YRE):

Nu e luat de la Germanos cu acte cu tot mi-au dat si husa+

| CM7YRE a răspuns (pentru Star4You):

Inseamna ca e original.

| horia2012 a răspuns:

E un telefon original. Uite-l aici la produsele firmei Huawei, pag.2
http://www.huaweidevice.com/......tMobile.do

| iesiacasa a răspuns:

Sall e foarte simplu.intra la setari si apoi la ultima de jos(despre telefon) si vezi daca scrie android 2. 3gingerbread. funda