| MonyMoniq a întrebat:

Buna TPU...mi-am luat Samsung Galaxy S2, si dupa ce mi-am istalat soft-ul, nu mai merge sa-mi schimb poza de fundal.Am incercat cu o poza de fundal live, si merge, dar cu pozele pe care le am eu, cu mine de exemplu nu merge sa pun. Oare care este problema? Si cum fac sa mearga? Dau funda..va multumesc.

Răspuns Câştigător
| kenzo0502 a răspuns:

In galerie la poza, dai pe butonul din dreapta butonului home, si vor aparea setarile pentru poza/galerie. Acolo ai Steaza ca/Set as, iar pe urma selectezi Home Screen. Pe urma iti va aparea ce parte din poza vrei sa iti apara ca Homescreen Wallpaper.