| BenjaminFranklin a întrebat:

Mi'am schimbat plac video de radeon 9550 128 mb ddr cu una de 256 mb tot asa. Am instalat driverul cu driver genius numai ca am o problema: mi se vede imaginea in reluare...nu stiu de ce,,, poate fi vorba de Microsoft net framework 2.0 pe care nu il instaleaza odata cu driveru' asa ca trebuie s'o fac eu. Stiti ceva să rezolv treaba?

3 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Ce sistem de operare ai? daca e XP, cauta cea mai noua versiune de netframework pe site-ul oficial MICROSOFT. e gratuit si din cate-mi aduc aminte e la versiunea 3, 5 sau 4 pentru XP. bafta.

| AnonimusGate a răspuns:

Din cauza windowsului

| Gotdns a răspuns:

Sall. Cel mai simplu ar fi sa iti reinstalezi Windowsul. Cand instalezi un Windows el se "muleaza pe piesele pe care tu le ai. Asa ca cel mai simplu mod ar fi sa reinstalezi winul...