| Crina076 a întrebat:

TPU! Momentan am un iphone 5s si un iPad 3. Si as vrea sa-mi iau altceva. Voi ce Spuneti : iphone 6, iPad air sau iMac?

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Sau

| AndreiGabi a răspuns:

Daca tot ai pus intrebarea la "Dragoste si Sex" iti poti lua un iPhonepad 356 airmacwinking.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiGabi):

LoL rolling on the floor

| NH4OH a răspuns:

Buna.
Prin lucrurile mentionate mai sus, am impresia ca vrei sa ni te dai mare.
Oricum, iPhone 6 a fost testat de americani si se indoaie, adica in buzunarul tau, de la pantaloni, daca iti tii telefonul acela si te asezi pe scaun, ti se va indoi ca o sarma si se va dezdoi la loc, dar e ciudat sa ai un telefon atat de performat, dar atat facut de ras, in halul in care sa fie comparat ca un "cauciuc".
Pastreaza-ti iPhone-ul 5S, e mult mai bun, ca si iPad-ul de asemenea. Bafta!

Și s-a adeverit a fi un mit faza cu îndoitul.

| NH4OH a răspuns (pentru iOSi):

Unui prieten de-al meu i s-a intamplat asta; ok, nu s-a indoit cine stie ce, cum am vazut eu intr-un filmulet, dar i s-a intamplat. In ciuda faptului ca si el zicea ca e un mit, ca nu e adevarat si aia de la Samsung si-au facut reclama pe video-ul ala, chiar i s-a intamplat asta.
E dezamagit, pentru ca avea mari asteptari si credea ca e un telefon foarte frumos, finut, destept si "smecher".

Cei de la Apple au distrus 15 000 de bucati de iPhone 6 plus in fata jurnalistilor pentru a le arata cat sunt de rezistente. Si nu s-a indoit nici unul. Deja scrie peste tot pe internet ca a fost un simplu mit. Si in plus nici un copil de 1 an nu ar crede ca un telefon se poate indoi in buzunar, fie el si din materiale reciclate ca tot nu se indoaie.

| rapp2020 a răspuns:

Ai putea alege iphone 6+ si imac.