| Janea24 a întrebat:

Buna ma numesc Eugen si imi doresc de mult timp sa am un iphone sau un ipad sai un imac dar nu am bani si parintii nici nu le este de mine va rog foarte mult cine are ceva de genul ista si doreste sa imi faca un cadou scritimi va rog mult.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns:

Sper ca esti vreun troll... daca nu ti-as zice vreo doua. Pai esti nesimtit si daca as avea prea multi bani i-as dona copiilor care nu au o bucata de paine nu tie ca iti doresti tu iphone. Sa-ti ia parintii sau muncesti si ti-l iei singur. Daca nu atunci nu iti permiti si te impaci cu ideea. Sau il furi si faci puscarie daca esti prins.

| Answer17 a răspuns:

Aceasta intrebare este un pamflet sau este pe bune? cine crezi tu ca va renunta la gadgetul sau pretios si scump ca sa iti faca tie o donatie? ai idee cati oameni si-ar dori asa ceva? aceste gadget-uri nu cresc in copac ca sa poata fi donate foarte usor fara remuscari! aproape toata lumea isi doreste un telefon de fite sau o tableta sau un iMac dar nu toti isi si permit! asa ca las-o balta!

| HouseHouse a răspuns:

Acesta este un pamflet si trebuie tratat cu atare!laughing sper

| diclorofosfat a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti asa persoane, incearca sa lucrezi ceva si stringe bani macar si pentru unul second-hand