| razvanalexandru98 a întrebat:

nu stiti cam cat ar putea sa coste un Samsung Galaxy S2 prin iunie-iulie?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Avand in vedere ca acum pretul minim este de 1350Ron, si avand in vedere ca pretul la S2 scade cam rar..In iulie ar ajunge pe la 1050Ron intr-un caz foarte fericit. sper ca te-am ajutat! Succes!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tu poti sa-mi spui cum va fi vremea in decembrie 2013?

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Salontanul):

Daca te pricepi la telefoane si te uiti pe net sa vezi evolutia pretului de anul trecut in intervalul februarie-iulie 2012, poti sa iti dai seama un pret aproximativ..si sunt destul de sigur ca in decembrie 2013 vremea va fi uratawinking

| Salontanul a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Raspuns de nivelul zvasticii care te reprezinta. Intrebarea era a unui om cu intelect liminar si raspunsul este pe masura. Evolutia unui pret depinde de o seama de factori imprevizibili ca si la vreme. Nici meteorologii nu pot spune cum va fi vremea. S-a gasit nea Gica de la scularie sa dea el raspunsul!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Salontanul):

Da, ok, ok.te-am ruga sa ne lasi cu vorbele astea. De unde stii ca omul acesta este cu 'intelect liminar' -desi nu prea stiu ce inseamna asta.
Am spus un pret APROXIMATIV, nu am zis 1092, 35 lei. Si am spus 1050 (care este mai rotund decat numarul de mai devreme) in caz in care nu se va intampla NIMIC imprevizibil. gen sa ia foc fabrica sau asa ceva..Am spus un pret normal, in caz ca nu se intampla nici o calamitate care sa rastoarne pretul telefonului..Pentru ca este mai probabil ca telefonul sa aiba o evolutie a pretului normala, nu sa arate graficul ca muntii Alpi.
Si desi nu sunt meteorolog, iti spun eu cum o sa fie vremea. RECE. asa si cu telefonul. Este foarte probabil ca in decembrie sa fie RECE, nu sa fie 30de grade. La fel si cu telefonul. Este probabil ca telefonul sa aiba o evolutie ca orice alt smartphone de la Samsung, nu sa urce pretul la 3000lei.
Si chiar daca omul acesta a pus o intrebare CRETINA si el este CRETIN, asta nu inseamna ca trebuie sa te cobori la nivelul lui. tot ii raspunzi, fara glume intelectuale - nu zic ca |chiar este cretin-.
Apropo..sa stii ca daca ai multe raspunsuri nu inseamna ca esti mai 'intelept', si ca poti sa ii judeci tu pe toti si ii privesti de sus.
Si cum sa iti spun...Nea Gica sa le zici prietenilor tai imaginariwinking