| iulain13 a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac, am luat tableta vonino spirit s de pe eMAG resigilata, si imi ce figuri, daca dau la maxim volumul se aude foarte bazait, cateodata se blocheaza si nu mai reactioneaza la nici o comanda, nu se deschide, si trebuie sa apas pe toate butoanele vreo 5 min pana sa imi apara imaginea cu vonino, in unele jocuri intru si imi iese ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic si trebuie sa il dezinstalez, youtubul, mai face figuri... Nu stiu ce sa fac, so dau la garantie? Nu stiu... Sunt suparat, si mai am si alte probleme.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

In primul rand nu trebuia sa cumperi resigilata. Nu degeaba sunt date inapoi. O poti trimite inapoi in 30 zile si sunt obligati sa-ti de-a banii inapoi sau alt produs.

| floryn1993 a răspuns:

Duo la garantie, si specifica ca are probleme de soft si nu poate fi folosita, o sa ti-o inlocuiasca sa bani inapoi.