| anneemariia a întrebat:

Buna TPU...o intrebare pt cei cu Samsung galaxy note 3...pe voi cat va tine bateria? Mie mi se pare ca ma tine cam putin....mentionez ca folosesc ff des internetul, camera si aplicatiile

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

In acestcaz maimult de 5 ore sa zicem 6 maxim, este normal sa tina.Procesorul consuma cel mai mult, orice are procesor "mananca"energie ca nebunu'!

| Sabotu a răspuns:

Cu GPS si wireless tot timpul pornit ma tine cam 30 ore. Dacă este sfârșit de săptămână sau ceva si il folosesc incontinuu, ma ține cam 10 ore maxim...

| alexuta122 a răspuns:

Pe mine cam 5-6 ore, in condiție in care doar vorbesc la telefon in jur de 10 min cu o persoana. Dar daca folosești aplicatiile, depinde cat de mult timp, ajungând pana la 2-3 ore