| qazwsxedc131 a întrebat:

o problema grava cu un xperia ray st18i sad cand incerc sa il deblochez ramane touch-ul merge dar imaginea ramane blocata pe o culoare negru crying am garantie dar e luat din Germania si in Valea Jiului nu este sediu Sony. ajutati-ma va rog! Dau 100 de funde

2 răspunsuri:
| AdrianaMaria1996 a răspuns:

Hey happy uploadeaza softul sau reseteaza telefonul ca sa revina la setarile din fabrica adica de cand era telefonul nou, ar trebui sa mearga daca nu e ceva mai grav

| qazwsxedc131 explică (pentru AdrianaMaria1996):

Prima data asta am incercat happy daca mergea nu mai apelam la voi!