| antoniazavate a întrebat:

O sa imi cumpar un smartphone si nu stiu exact care. As dori sa fie o firma buna, camera performanta, android si un pret rezonabil pana in 2000 lei. Sugestii? Aaaa... si un ecran mare. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| CMarian a răspuns:

Iti poti lua un Telefon mobil Samsung I9300 GALAXY S3, 16GB, Blue sau chiar un s4 care te ajunge la 22 de mil daca iti convine Samsung este o marca destul de bunahappy

7 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 sau Samsung Note 2 dar mai bine mai scoti putin din buzunar si iti ei un Samsung Galaxy S4

| bineproportionat a răspuns:

Salut, cel mai bun telefon pana in 2000 de lei, cu ecran foarte mare de 5, 5 inch, camera de 13 mpx, procesor quad core de 1, 7 2 giga de rami
http://bit.ly/IyP5bv

| katalyn16tpu a răspuns:

Iati un LUMIA...iti alegi tu care... parerea mea ca sunt cele mai aratoase.

| MaRRyAuTsA a răspuns:

Poti lua un Sony Xperia. Sunt tare frumoase si performante

| EmmaGema12 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy S Duos si are camera de 5 androidul de 4.0 si a costat 8 milioane de pe Emag, dar pretul depinde si de unde il cumperi! Eu am vazut si mai ieftin la Germanos

| RzNN a răspuns:

Nexus 5, e mult mai bun ca s3 happy

| antoniazavate explică:

Cum am zis, sunt dispusa sa mai platesc pentru calitate superioara