| Sbsbsb2001 a întrebat:

Oare se poate cumpara in rate un telefon din magazinele altex cu card de alocatie? ???????? fara caterinca, vorbesc serios

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu se poate cu cardul de alocatie.
Pentru a cumpara in rate, trebuie sa ai peste 18 ani si contract de munca stabil, cu adeverinta de la munca, ca esti salariat.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu se poate - dar nu neapărat pentru motivele deja arătate, ci pentru simplul fapt că acela este un card de debit, nu de credit.

| lpavel a răspuns:

NU! Nu se poate! Nu mai repet ce a zis Donna...

| GoldenBoy17 a răspuns:

Trebuie sa ai varsta de minim 18 ani si un venit de peste 500/1000 Ron/luna. Venit care sa fie stabil!