| Daria8100966 a întrebat:

Buna TPU! Pe mama o tot suna numere necunoscute. Sunt numere din Romania gen cu 0775... Mama nu răspunde dar i-au scris 2 numere până acum. Ieri i-a scris unul "Suna-ma sunt Marius" și în seara asta a scris unul "Suna-ma".
ce as putea face?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mama ta poata sa blocheze acele numere!
De ce nu o face?

| Lioana a răspuns:

Daca toate sunt numere cu 0775 inseamna ca e aceeasi persoana care suna si isi tot cumpara numere noi. 0775... sunt numere de Digi si sunt cele mai ieftine. La 2 euro.

| ReddY25 a răspuns:

Block fără să mai stai pe gânduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numărul ei a fost trecut din greșeală sau intenționat la un anunț cu ceva dacă sună mai multe numere și nu face nimic, îi lasă să sune și nu răspunde la SMS.

| Ganderoaica a răspuns:

Puteți reclama numerele pe www.cinesuna.info