| puxylove a întrebat:

Buna TPU puteti sa ma ajutati si pe mine cu o chestie de exemplu cum as putea sa imi pun muzica pe telefon ca eu nu prea ma descurcsi de aceea. Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| lolylolypops a răspuns:

Pai prin bluetooth, activezi bluetooth-ul la telefon si pe cel de la calculator dai click pe fisierul cu muzica din calculator, selectezi melodia si o trimiti in telefon.
Poti sa primesti si de la prietenii tai tot prin bluetooth sau prin cablu U.S.B il conectezi la telefon unul dintre capete, pe celalalt la calculator intri in fisierul destinat muzicii din telefon(faci asta de pe calculator)dai coppy pe melodia respectiva apoi paste cand o pui in fisierul de muzica al telefonului, apoi deconectezi U.S.B-ul din telefon si calculator si va functiona!
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| doxatuVexxatu a răspuns:

Cu cablu de date