| kyraxd a întrebat:

Bună TPU! Recent mi-am făcut abonament la telekom, iar maica-mea și-a luat telefon tot cu rețeaua telekom. Problema e ca nu putem sa trimitem sms-uri. Am încercat eu ceva și acu merge decât sa ne trimitem una alteia mesaje, dar la altcineva nu. Apare eroare 330 sau 96. Ce trebuie sa fac și la ce sa sunam? Nu am nicio idee și nu ma pricep.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sună la relatii cu clientii de la Telekom.

| Alexia26 a răspuns:

Treci pe alta retea. Sugestii http://unbutic.ro/ce-e-abonamentul-mobil-yoxo-2020

| kyraxd explică:

Avem amândouă telefoane Huawei P30 lite