| Ulian_Dana_1979 a întrebat:

Sper ca nu deranjez.Am si eu un telefon Allview X3 soul si de 6 zile nu se mai incarca...in mod normal la mine nu se incarca decat daca il punea intr-o pozitie anume, dar le-am incercat pe toate si nimic, nu se incarca. Am incercat orice, am schimbat firul, am curatat telefonul de praf si scame, l-am frecat de blugi, am incercat si o chestie cu o ceapta dar nimic. Sper ca ma puteti ajuta cu ceva sunt disperata. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LarissaLary189 a răspuns:

S-a rupt incarcatorul. Trebuie schimbat. Sau ai o problema cu partea aia pe care o bagi in priza (am un lapsus acum si nu mai stiu cum se numeste) daca tot zici ca ai schimbat firul si degeaba. Sau se poate sa aiba probleme bateria daca ai schimbat pana si firul...

1 răspuns:
| tal4556 a răspuns:

Du l la un gsm, ei stiu mai bine