| r1z2an a întrebat:

sunt in cautare de un smartphone dar nu stiu ce model sa aleg. Eu vreau unul cu o durata de viata a bateriei mare, daca ma intelegeti, sa nu-mi fie frica seara ca mai am 20%.

Ca si dimensiuni, peste 4 inch si o memorie bunicica. Il tin mai mult pentru jocuri dar si facebook, skype.

Desigur banii ar fi o problema, sa nu depaseasca cu mult 1000 lei.

Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

LG Optimus G, e mai bun ca si S3 si mai frumos, doar ca nu se mai prea gaseste desi a fost lansat la putin timp dupa s3

| HDR10 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 e alegerea perfecta!
Uite aici de ce:
http://www.compari.ro/......p90151901/

Bafta!