| MariaNicolee a întrebat:

Telefonul meu a fost spart chiar langa camera(pe fata) si se vedea in ceata, l-am dus sa-l fac si dupa ce l-am luat de acolo nu-mi mergea camera pe fata pur si simplu se vedea negru, nu-mi arata eroare sau altceva. Imi puteti spune ce are?

4 răspunsuri:
| Sparkii a răspuns:

Buna am patit si eu acelasi lucru cu telefonul meu al meu avea ecranul nu avea nimic la camera si cand l-am luat camera din fata nu mai mergea si am luat bonul care mi l-a dat si m-am dus si ii l-am pus pe masa si i-am zis ca pana peste 3 zile as fie gata ca e vina lui ca eu cand am adus telefonul avea ecranu sparg si mi l-a facut.A acoperit camera dul inapoi si spune-i

| Sparkii a răspuns:

Dul inapoi ca si arata-i ca nu mai merge camera, o sa tio faca!

| Sparkii a răspuns:

Il face gratis ca e din vina lui!

| donRiina a răspuns:

Banda sarita sau camera este sarita din placa.
Iti recomand sa-l duci inapoi impreuna cu bonul, deoarece ma indoiesc ca ai sti sa-l deschizi si sa umblii prin el