| iaskalotofquestionz a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Xiaomi, nu mai afiseaza nimic. Adica se aprind butonasele acelea sub forma de luminite, cum se aprindeau si cand functiona, dar nu afiseaza nimic, ecranul ramane negru. Mentionez ca e si o luminita langa camera, cand rosie, cand albastra, care functioneaza... displayul nu e spart. Pur si simplu nu afiseaza nimic, ramane negru. ce sa ii fac?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Sa mergi cu el la service. Sunt sanse sa fie defect ecranul.