| ButterflyButterfly a întrebat:

Trebuie sa-mi cumpar un telefon nou, deoarece telefonul mi s-a stricat. Sincer, nu stiu ce fel de telefon sa-mi iau. Nokia, Lg, Motorola sau Samsung? Nu stiu. Voi ce parere aveti? Care este mai bun si de ce? Ar trebui sa imi cumpar touchscreen, BlackBerry? Dau funda+vot. Multumesc anticipat! Apropo scuze categoria, dar e cea mai populata. :-D

Răspuns Câştigător
| Alex2312 a răspuns:

Cauta-ti telefonul care iti place pe www.telefonultau.eu

Răspuns utilizator avertizat
| Alex2312 a răspuns (pentru ButterflyButterfly):

Pai nustiu..acolo sunt si telefoane la abonament la Orange si poate de aceea sunt 0 lei.

7 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Nokia e cu mult depasit de Samsung. happy
Eu iti recomand sa alegi un Samsung, sunt rezistente si recomandate din mai multe puncte de vedere. happy

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Depinde de buget... Eu ti-as recomanda iPhone 4, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy s3, Samsung Galaxy Note 2, sau Lg p880. Sincer, daca ai de gand sa iti iei iPhone 5, nu o fa, pe banii aia (si inca iti mai raman bani) iti iei un iPhone 4, si mult mai rezistentwinking ( nu diferta mult iPhone 4 sau 4S de iPhone 5)

| ComatoseWine a răspuns:

Mie imi place cu tastaura qwerty.Preferatele mele sunt : LG Prada 2 si Nokia N7

| SMSK8Crew a răspuns:

Depinde de preferinte si mai ales de buget. Uita-te pe Emag sau site-uri de telefonie mobila cum ar fi Germanos, Vodafone, Orange si cand gasesti un telefon care-ti place, uita-te pe You Tube la un review (ca sunt).

| sweetgirl90 a răspuns:

Aici gasesti orice telefoane vrei, la cele mai accesibile preturi
http://www.altex.ro/telefoane-gps
http://www.emag.ro/telefoane-mobile