| fluturash_6064 a întrebat:

mie de 3 zile mi-i s-a stricat telefonul(samsung d900i). am fost f multumita de el pentru ca m-a tinut 2 ani jumatehappy. trebuie sa imi cumpar acum telefon si sincer nu prea stiu ce.as vrea unul cu toutch, insa mi-e frica ca dupa jumatate de an sa nu se strice. Voi ce parere aveti? sunt bune? mi-ar trebui si ceva cu camera buna si sa arate bine, pentru ca sunt fatahappy. cine vine cu cele mai bune oferte primeste medalia:*

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Buna
Sor`mea are S5230 si din cate am vazut la el, nu prea e stralucit la capitolu poze, are camera de 3, 2mp dar nu se compara cu pozele facute de U600 care are aceeasi camera[aceeasi dimensiune] le face mult mai clar

Acum depinde pentru ce vrei sa il folosesti, poze sau muzica
Poze foarte bune face U600 iar ca muzica din cate am vazut pana acum nokia 6234 e cel mai tare are 3 difuzoare[din cate am inteles]se aude tare [ca volum si calitate]

Sfatu meu e sa nu te grabesti cand iti cumperi telefon, intereseaza-te mai mult despre tel care il ai in vizor [vezi pareri pro si contra pe net]...

Distractie placuta

3 răspunsuri:
| marykeira a răspuns:

Samsung S5600 şi S5230 întăresc poziţia de lider a companiei Samsung pe segmentul telefoanelor full-touch cu design compact şi funcţii optimizate.cauta la google despre acestea! sigur gasesti.

| Frozen a răspuns:

Daca zici ca samsung-ul te-a sadisfacut si vrei unul cu toutc varianta cea mai buna ar fi Samsung Corby

| mili_8806 a răspuns:

Un i-phone? E cea mai buna alegere mai ales pentru fete deoarece ai mai mult griji de el eu am stricat touch-ul si am dat 200 ron pe el.Acum mi-am luat si folie de protectie si sunt foarte multumit.