| cosmin123456789123456789 a întrebat:

va cer o parere, ce credeti...e mai bun un telefon care are o camera normala de 5 megapixeli si fara camera secundara,sau unul cu o camera normala de 3, 2 megapixeli care are si camera secundara, avand in vedere ca cele 2 telefoane au in rest aceleasi caracteristici.Dau funda pentru un raspuns convingator cu argumente...

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca prietenii sau familia ta n-au camera secundara nu te pot vedea.Cred ca daca as fi in locul tau as alege camera cu 5 MP.

| LolaLollita a răspuns:

Eu prefer o camera normala de 5 megapixeli. Poti face fotografii mai reusite. Nu stiu cat te ajuta si camera secundara, decat daca esti genul care sa faca videoconferinte.

| Chrysstian a răspuns:

Ambele telefoane sunt bune, dar cu camera secundara poti sa faci ["VIDEO CONFERINTE"], daca vrei o rezolutie mai avansata, este buna si cea de 5 mpx. eu ti-as recomanda telefonul cu camera secundara.
Daca deti un buget stabil si ai o situatie financiara acceptabila, mai exact statut social... Daca esti caracterizat de ce ti-am spus, mai pe scurt bogat, eu iti recomand acest model "x" :
http://www.youtube.com/watch?v=rkvc1iahVew