| JustLexu a întrebat:

Ce parere aveti acum despre telefoanele LG si mai ales despre LG G3 S. Pareri PRO / CONTRA

De ce PRO si de ce CONTRA

Raspunsul cu cele mai multe argumente primeste funda

Si avand in vedere ca e moda asta cu telefoane Samsung ce credeti ca ar fi mai bun un LG sau un Samsung? (Ma refer daca si un telefon LG poate sa fie mai bun sau la fel de bun fata de un Samsung pe la acelasi pret.)

Multumesc! FUNDA celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Deci.eşi eu vreau telefon nou.
Am tot analizat telefoanele de la marcile astea (respectiv LG G2, LG G Pro 2, LG G3S şi Samsung Galaxy S4 & Galaxy Alpha). Aceste telefoane nu diferă foarte mult deoarece le-am comparat pe eMag şi am văzut acolo caracteristicile.
Am întrebat de telefoanele de la LG şi nu mi s-au plâns oamenii, în schimb, am tot văzut probleme mari pe aici cu Samsungul.
Poţi intra şi tu să faci o comparaţie între telefoanele pentru care optezi.
Eu vreau să-mi iau LG G Pro 2, neapărat. Chiar îmi place mult

| ancaelena24 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, chiar daca pot sa fie si la acelasi pret, telefoanele Samsung sunt cele mai bune si mai calitative. In ce priveste telefonele LG sunt o marca foarte buna de asemenea, au procesor de stocare destul de mare (din nou sunt mai bune cele de la Samsung), dar sunt in preferintele mele top 3. Nu sunt cele mai ieftine telefoane dar isi merita banii si am citit ca este telefonul cu aproape cea mai mare rezolutie pe camera ventrala si dorsala. Are android 10.3 ceea ce e foarte bine iar prezentarea este din foarte frumoasa (mai buna aproape ca la Samsung).
Sper ca te-am ajutat si, funda?