| Justmeandmysmile a întrebat:

La ce foloseste o camera secundara la un telefon? Ca sunt indecisa intre 2 telefoane unul cu camera secundara si altul fara. FUndita!

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

In plus fata de ce s-a mai spus poti sa iti deblochezi telefonul prin recunoastere faciala

| CristiUcV a răspuns:

Pai camera secundara este acea camera din "fata" telefonului te ajuta sa iti faci mai usor poze la fata...

| master77 a răspuns:

1. Cu camera secundara poti sa te admiri cat e ziua de lunga sau sa iti faci machiajul etc.
2. Poti sa vorbesti prin 3G, adica te vezi cu celalalt cand vorbiti daca are si el camera secundara, dar tariful e mai mare.

| PisicaAlbaa a răspuns:

Poti sa-ti faci poze fetei (fara sa-ti intorci telefonul cu camera din spate inspre tine si sa te pozezi de 10 ori pana-ti iese o poza), poti s-o foloesti pentru messenger, Skype, videocalling (apeluri video) si alte utilitati.
Sfat: daca ai ocazia sa-ti iei un telefon cu camera in fata, nu mai pierde timpul! happy