| Adry15252 a întrebat:

Vă rog din tot sufletul sa ma ajutati urgent.
Am un telefon Samsung galaxz s 2 si nu mai stiam parola de deblocare. Am tot introdus-o si nu era corecta. La un momendat imi cerea sa bag numlele de utilizator si parola de la contul de google. Si nu o stiu. Cum sa fac sa imi deblochez telefonul. Va rog ajutati-maaa!

4 răspunsuri:
| danyel2012 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service si sa ti-l decodeze

| Adry15252 explică (pentru danyel2012):

Si daca il dau la un Modem de telefoane, oare mi-l face?

| aluminiu a răspuns:

Asa am patit si eu cu un Samsung si l-am resetat.

| Adry15252 explică (pentru aluminiu):

Ok, dar cum trebuie sa fac asta? straight face ca eu daca il inchid si il deschid tot aia imi arata..nu ma lasa, te rog ajuta-ma puppy dog eyes