| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, imi puteti spune cat costa un iphone acum? (la liber) dar nu iphone 4 sau 5 ci primul.
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

2G nu valoreaza nimic nu se merita nici 50 lei sa dai pe el, nou nu exista. 3g iarasi e prea invechit abia mai merg aplicatiile pe el prietena mea a dat 200 lei pe unul, nou nu mai exista in magazin. 3Gs cam 500 lei la second hand, nou nu mai exista in magazin. Iphone 4 de 8 GB nou in magazin cam 2000, 1800 lei, second hand neverlocked liber de retea, 1100-1000 lei, deblocat cu gevey sim 900 lei. Iphone 4s nou din magazin cam 2400-2500 lei, second hand cu gevey sim 1400-1500 lei. Iphone 5 nou in magazin 3300 lei second hand nu se gaseste la pret mai mic. Si crede-ma stiu preturile bine...

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Vezi preţurile, doar telefoane iPhone 2G second :

http://www.okazii.ro/iphone/iphone-2g/

| 000MadMAX000 a răspuns:

Nu mai gasesti in magazine primul iphone adica 2g, nu se mai comercializeaza, daca mai ai noroc mai gasesti 3gs.

| GFStep a răspuns:

Buna, ni se mai gaseste icephone 2g in magazin, sa nu faci prostia sa iti iei 2g, mi-am luat si eu cand aparusera prin 2007, l-am tinut cam 3 saptamani pentru ca am fost dezamagit..la cate se spuneau despre el ca poate face+ca se strica foarte repede.

| raullik007 a răspuns:

C-am 700 lei nou

| BuGz a răspuns (pentru raullik007):

De unde? Ifone 700 lei laughing el costa pp 18.000

Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns (pentru BuGz):

2G nu valoreaza nimic nu se merita nici 50 lei sa dai pe el, nou nu exista. 3g iarasi e prea invechit abia mai merg aplicatiile pe el prietena mea a dat 200 lei pe unul, nou nu mai exista in magazin. 3Gs cam 500 lei la second hand, nou nu mai exista in magazin. Iphone 4 de 8 GB nou in magazin cam 2000, 1800 lei, second hand neverlocked liber de retea, 1100-1000 lei, deblocat cu gevey sim 900 lei. Iphone 4s nou din magazin cam 2400-2500 lei, second hand cu gevey sim 1400-1500 lei. Iphone 5 nou in magazin 3300 lei second hand nu se gaseste la pret mai mic. Si crede-ma stiu preturile bine...