| TobiRami a întrebat:

Va rog ma poate ajuta cineva? Caut un site de unde sa descarc jocuri frumoase gen racing, arcade, action pentru telefon Samsung S3? Va rog raspuns rapid dau funda mare de toooot!

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Pe googleplay gasesti multe jocuri si aplicati majoritatea fiind free sunt si cu plata si se gasesc pe net dar, politica acestui site interzice postarea de linkuri catre site-uri de gen warez hack...

| COOLboY a răspuns:

Pe Google Play gasesti:
Jocuri Free (pe care le descarci de acolo)

Asphalt 5 Free, Dead Trigger, The Dead...

Jocuri cu Plata (ai doua alternative: 1. Le platesti 2. Cauti pe google jocul free)

GTA, Temple Run Brave, Asphalt 7/Asphalt 6, ShadowGun

Gasesti mai multe jocuri aici:
https://play.google.com/store

| Andraaa1231 a răspuns:

Pai poti sa incerci pe y8 ...asa se numeste ..sunt jocuri de toate categoriile!happy