| KataKatalin a întrebat:

Buna TPU:Va rog sa ma ajutati am Samusng Galaxy Ace Duos si a intrat la spalat in masina de spalat a stat 20 min dupa l-am scos era ud...i-am scos bateria cardul simu si l-am uscat cu feonu dupa l-a pus pe calorifer a stat 1 sapt avea apa intre touchscreen si ecran dupa mi-a zis cineva sa il introduc in orez l-am lasat 1 saptamana a tras ama si a mai ramas niste pete... Va rog ma puteti ajuta ce sa fac sau cat m-ar costa sa-l fac?

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Tochscreenul o sa te coste cam 100 si cv de lei pentru ca e un touchscreen de o calitate mai mare si pretul lui o sa fie mai mare ca celalante la un Samsung 5230 tochul e 70 lei