| Laura2056 a întrebat:

Voi ce ati alege: Huawei P10 lite; Huawei P9 lite sau Samsung Galaxy J7 2017?

Răspuns Câştigător
| Noone09 a răspuns:

Pai eu as alege p9 deoarece e mult mai ieftin și e foarte bun face poze bune se mișcă foarte bine și altele are și un design plăcut etc eu îl am și is mulțumit de el

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

P10 lite
Huawei a inceput sa faca telefoane foarte bune in ultima perioada. Eu am un P9 de mai bine de un an si se misca impecabil

| uanna29 a răspuns:

Samsung e o firma mai buna...dar si Huawei p9 e bun si cred ca e si mult mai ieftin...Eu zic sa il alegi pe P9

| Dolores214 a răspuns:

Samsung galaxi j7 nu se compara e super bun ia j7 e mai scump da e mai bun bafta