| 1234567ABC a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa imi bag in telefonn o cartele dar nu stiu cum sa o reincarc.

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mergi la un magazin care are paypoint, ii dai la aia nr de tel si gata, cartela reincarcata

| Catalina990099 a răspuns:

Dacă îți bagi cartela cu număr nou, ai deja optiunea de 5 €. Dacă vrei sa o reincarci ori iti iei o cartela si suni la 222 bagi codul apoi iti alegi optiunea formând *100# ori mergi direct la Orange si ii spui ce optiune dorești, ii dai numărul si iti baga direct optiunea.