| Alle02 a întrebat:

Vreau sa-mi iau Samsung s6 edge si are memoria de 32 GB,e mare? O sa-mi intre multe melodii,poze,aplicatii?
Dau funda, pentru cel mai precis raspuns!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu spun ca e cam mult, desigur ca da, la ce pret il cumperi?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Memoria internă de 32 GB este MICĂ/insuficientă :(
Ţi-am recomandat să-ţi cumperi unul cu memoria internă de 128 GB :D
http://www.tpu.ro/......y-s6-edge/

Toate cele bune!

| suffarstar a răspuns:

Mai bine iti iei un Sony xperia z5 si vei avea slot de card pana la 200 gb. E un telefon mai bun.

| BJK1903 a răspuns:

La 32 de gb ce mai vrei? Normal ca o sa intre multe melodii, poze si aplicatii pe el. Nici 15 gb nu ocupi cu toate laughing.

| IseeVoices a răspuns:

Depinde si ce aplicatii iei. Vezi ca nu vei avea 32 ci cam 28 oricum e destul de suficienta dupa parerea mea acum depinde daca filmezi mult cu el si daca da sa filmezi hd sau full hd ca la 4k iti mananca multa memorie

| Alexandru_Razvan_1999 a răspuns:

Intra tot ce vrei in cei 32 de gb, chiar orice..jocuri, muzica ..etc big grin. Funda? big grin

| Mihalca_Diana_1998 a răspuns:

Normal ca intra, mai ales ca iti ramane si spatiu! happy