| Aasdfghj a întrebat:

Exista vreo setare prin care pot pune parola la poze sau anumite aplicatii in Samsung s6 edge?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefender Mobile Security ofera aceasta functie. Iti protejezi si telefonul,are antifurt,securitate web, localizare si blocarea distanta, blocare aplicatii cu cod pin sau daca ai cu amprenta, cu deblocare prin amprenta... Pozele nu poti bloca, dar poti bloca accesul la galerie. In schimb licenta costa in jur de 30 lei/an. sau 3, 50 lei/luna. Si eu tot bitdefender folosesc. Foarte multumit.

| Aasdfghj explică (pentru anonim_4396):

Caut o setare caci programe stiu si eu dar nu doresc instalarea lor. Am fixa idee ca se vor aduna mii si milioane de poze si videoclipuri si nu o sa mai am loc in telefon. Am fost obisnuita cu un card sd iar acum am facut un imens pas si sunt tematoare. laughing) Multumesc de raspuns. Presimt ca o sa primesti fundita. Am impresia ca nu o sa gasesc un raspuns la intrebarea pusa.